Kviečiame į komandą energingai ir entuziastingai

BDAR konsultanto!

Darbo pobūdis:

  • Klientų konsultavimas Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau -BDAR) klausimais;
  • Atitikties Bendrajam duomenų apsaugos reglamentui vertinimo auditų vykdymas;
  • Mokymų klientų darbuotojams vykdymas;
  • Nuolatinis domėjimasis duomenų apsaugos naujienomis.

Reikalavimai:

  • Aukštasis universitetinis arba jam prilygintas socialinių mokslų studijų srities išsilavinimas;
  • Būtinos žinios BDAR;
  • Kitų asmens duomenų apsaugos teisės aktų žinios būtų privalumas;
  • Patirtis su atitikimo projektais (pvz., ISO), būtų privalumas
    Darbo projektuose patirtis būtų privalumas;
  • Kalbos- Lietuvių, anglų;
  • Geri Microsoft Office programų įgūdžiai.

Mes jums siūlome:

  • Draugiška, visuomet pasiruošusi padėti komanda;
  • Atlyginimas pradedant nuo 1000 €/mėn. į rankas. Galutinis dydis priklauso nuo konkretaus kandidato gebėjimų, darbo laiko ir pasiekiamų rezultatų;
  • Papildomos naudos;
  • Profesinio augimo galimybės, pasirinktoje srityje;
  • Darbo su B2B klientais patirtis;
  • Šiuolaikiška ir laisva darbo aplinka;
  • Darbas patikimoje tarptautinėje kompanijoje;
  • Atlyginimas priklauso nuo kandidato turimos darbo patirties ir kvalifikacijos.

Pasiekite daugiau SU SQUALIO!

Mes susisieksime su pretendentais, kurie bus pakviesti į kitą atrankos etapą.