07.03.2024

DUET AI w GOOGLE WORKSPACE: PORADY, WSKAZÓWKI I DEMO

Location: Webinar

Language: Polski

Time: 11:00 - 12:00

Price: Bezpłatnie


Zapraszamy na niezwykły webinar, który odbędzie się 7 marca o godzinie 11:00. Podczas webinaru Squalio we współpracy z Google zaprezentuje przełomowy potencjał Duet AI, który dostępny jest w Google Workspace. Środowisko pracy zmienia się dynamicznie, dlatego warto odkryć, w jaki sposób ta innowacyjna integracja redefiniuje produktywność, współpracę i wydajność w nowoczesnym środowisku pracy.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WYDARZENIE

PLAN WEBINARU:

  • Duet AI w Google Workspace: Dowiedz się więcej o integracji, funkcjonalności i jej transformacyjnym wpływie na procesy robocze.
  • Prezentacja Duet AI na żywo: Zobacz prezentację na żywo pokazującą, jak ekspert Google korzysta z Duet AI i poznaj praktyczne wskazówki dotyczące codziennej pracy.
  • Zrozumieć Google Workspace: Poznaj istotę Workspace, jego różnorodne narzędzia i sposób, w jaki spełnia potrzeby różnych branż i organizacji.
  • Nowa generacja produktywności: Wyobraź sobie znaczenie środowisk pracy wykorzystujących sztuczną inteligencję i Google Workspace w kształtowaniu metod i organizacji pracy przyszłości.
  • W jaki sposób Squalio wspiera wdrożenie: Odkryj dostosowane do Twoich potrzeb wsparcie Squalio w zakresie płynnej integracji i optymalizacji produktów Google w Twojej firmie.
  • Sesja pytań i odpowiedzi: Porozmawiaj z naszymi ekspertami, aby uzyskać odpowiedzi na swoje pytania.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zobaczyć, jak rozwija się przyszłość produktywności. Zarejestruj się już teraz, aby zapewnić sobie miejsce w tej niezwykle interesującej sesji i uwolnij potencjał produktywności opartej na sztucznej inteligencji dzięki Duet AI w Google Workspace.

POZNAJ NASZYCH PROWADZĄCYCH

W WEBINARZE WEZMĄ UDZIAŁ:

  • Dominik Zeligowski – Territory Manager na region Europy Środkowo-Wschodniej, Google Workspace

W ciągu niemal 5 lat pracy w Google Dominik pełnił różne funkcje sprzedażowe, gromadząc doświadczenie w Google Ads, Google Cloud, a teraz Google Workspace. Jego pasją jest zwiększanie produktywności, wspieranie współpracy między zespołami i pomaganie firmom w ich rozwoju. Jak sam przyznaje: „Duet AI jest jak osobisty asystent, który może pomóc we wszystkim – od pisania i projektowania po organizowanie i przyspieszanie procesów pracy. To potężne narzędzie, które może pomóc zaoszczędzić czas i wykonać o wiele więcej zadań”.

  • Agata Narwojsz-Stanković – GOOGLE SMB Sales Manager w Squalio

Agata jest menedżerem sprzedaży w Squalio, odpowiedzialnym za rynek polski. Ma ponad pięć lat doświadczenia w business development oraz customer success, pracując z klientami z różnych branż i regionów. Pasjonuje ją rozwiązywanie wyzwań klientów, dodawanie wartości i budowanie trwałych, znaczących relacji biznesowych.

GOOGLE SMB Sales Manager w Squalio

Agata Narwojsz-Stanković

Linkedin Justs Cielens

Territory Manager na region Europy Środkowo-Wschodniej, Google Workspace

Dominik Zeligowski

Linkedin Justs Cielens

Google Pre-Sales Engineer w Squalio

Maciej Szatkowski

Linkedin Justs Cielens

O SQUALIO

Squalio to grupa IT, która działa na rynku od 25 lat i dostarcza progresywne rozwiązania informatyczne w Polsce, krajach bałtyckich i regionie Europy Środkowo-Wschodniej dla wszelkich zastosowań biznesowych. Oferujemy licencjonowanie i dodatkowe usługi wsparcia dla produktów największych producentów IT. Jesteśmy oficjalnym GOOGLE PARTNER PREMIER i możemy pomóc we wdrożeniu i optymalizacji GOOGLE WORKSPACE, GOOGLE CLOUD lub rozwiązań wielochmurowych dla Twojej firmy.