Kā vienkāršot un kontrolēt darba ikdienu ar Copilot?

Kā vienkāršot un kontrolēt darba ikdienu ar Copilot?

Vai esat profesionāls jurists vai projektu vadītājs, kas veic komplicētus uzdevumus Microsoft 365 vidē?

 

Copilot for Microsoft 365 var mainīt jūsu ikdienu! Šajā vebinārā iepazīstināsim ar AI piedāvātajām iespējām — jūsu ikdienas uzdevumu rutīnas racionalizēšanai.

Location
Tiešsaistes vebinārs
Date
Jun 12, 2024
Starts at
10:00
Ends at
11:00
Price
Bez maksas
Language
Latviešu

Agenda

Izmanto šo iespēju iepazīt AI potenciālu, kur inovācija satiekas ar iedvesmu strādāt gudrāk, nevis grūtāk:

  • Koncentrējies uz sarunu, nevis tās satura pierakstīšanu vai laika pavadīšanu, lai atkārtoti skatītos ierakstus — atrodi atbildes svarīgākajiem jautājumiem, tostarp precīzus citātus, par katrā sapulcē apspriesto (pat ja nepiedalījies).
  • Uzlabo saziņu ar kolēģiem un klientiem sev ierastajās programmās, kā Outlook, Teams un citās, izmantojot Copilot iespējas. Vēlies nodot informāciju? Definē kam, ko, pamatojoties uz kādiem avotiem un kādā veidā.
  • Analizē dokumentus un datus ātrāk un vienkāršāk nekā jebkad agrāk, vienkārši pieprasi salīdzināt vai analizēt dokumentus, prezentācijas vai izklājlapas.
  • Izmanto radošu pieeju darbu veikšanai, izmantojot Copilot PowerPoint un Word dokumentu melnrakstu sagatavošanai, pēc pašu sagatavotām vadlīnijām.

Runās

Kristaps Sedols

Kristaps Sedols

Darbinieku pieredzes risinājumu vadītājs jeb Mr.Copilot

Labās ziņas ir tās, ka Copilot strauji paplašinās!

 

Lai gan vēl nav apstiprināti datumi, kad Copilot būs pieejams atbalsts arī latviešu (LV), lietuviešu (LT) un igauņu (EE) valodās, taču produkta straujā un nepārtrauktā izaugsme liecina, ka drīzumā varētu tikt pievienotas arī vietējās valodas. Šī ir lieliska iespēja uzņēmējiem, kas sadarbojas ar uzņēmumiem Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Dānijā, Vācijā, Austrijā, Francijā, kā arī citos jau atbalstītajos reģionos, iepazīties ar Copilot darbības pamatprincipiem, lai būtu gatavi izmantot AI sniegto atbalstu pilnībā, tiklīdz vietējās valodas būs pieejamas.

Rezervē sev sietu!

Vebinārs tev sniegs praktisku ieskatu Copilot for Microsoft 365.

Pievienojies un skaties demonstrācijas, kurās parādīsim, kādas iespējas Copilot sniedz juridiskiem, IT, personāla un projektu vadības profesionāļiem: 

  • Laika taupīšana automatizējot atkārtotus uzdevumus.
  • Stresa balansēšana ar mākslīgā intelekta palīdzību.
  • Iespēja izdarīt vairāk ļaujot fokusēties uz būtisko.

Reģistrējies jau šodien un atklāj Microsoft 365 Copilot iespējas!

Kādēļ Squalio?

Kādēļ Squalio?

Squalio ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums ar vairāk kā 25 gadu pieredzi un piegādā inovatīvus, drošus datu un IT risinājumus Baltijas un CAE reģiona valstīm, dažādām biznesa vajadzībām. Mēs piedāvājam lielāko IT produktu pārdevēju licencēšanas un papildu atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu. Mēs esam oficiālais Microsoft partneris. 

Microsoft Specializations

Stay up-to-date

with the latest news and events from Squalio.

Stay up-to-date