Kur uzticamība un inovācijas satiekas!

Mēs nodrošinām izcilību licencēšanas, ITAM, infrastruktūras, kiberdrošības un AI pakalpojumos.

Digitālā transformācija sākas šeit!

Squalio ir informācijas tehnoloģiju uzņēmums, kas jau vairāk nekā 25 gadus nodrošina programmatūru un mākoņpakalpojumu licenču tirdzniecību, konsultācijas un atbalstu. Apņemšanās progresēt līdztekus tehnoloģiskajai attīstībai ir padarījusi mūs par uzticamiem speciālistiem šajā nozarē.

Kas mēs esam?

25+
gadu pieredze
130+
darbinieki
5000+
ražotāju
Starptautisks
atbalsts un sasniedzamība

Populārākie ražotāji

Piekļūstiet plašam programmatūras risinājumu klāstam vienuviet! Squalio aptver rīkus pilna biznesa cikla vajadzību nodrošināšanai, sākot ar CRM programmatūrām, produktivitātes rīkiem, projektu vadību, ERP sistēmām līdz pat individuāliem AI risinājumiem.

Atklājiet sava uzņēmuma potenciālu kopā ar mums

Kur tehnoloģija satiekas ar transformāciju! Sazinieties ar mums, lai uzlabotu sava uzņēmuma efektivitāti un inovācijas, izmantojot Squalio kiberdrošības, IT infrastruktūras un ITAM risinājumus.

Top produkti

Iepazīstieties ar augstākās kvalitātes produktiem, kur katrs ir izstrādāts tā, lai atbilstu jūsu uzņēmuma vajadzībām un pārspētu jūsu cerības! No klasikas līdz jaunākajām tehnoloģijām — mēs atradīsim piemērotāko risinājumu ikvienam. Apskatiet mūsu produktu sarakstu zemāk un atrodiet sev nepieciešamo jau šodien!

Pieraksties jaunumiem

seko līdzi SQUALIO aktualitātēm